Polska Innowacja na Międzynarodowej Arenie: Misja PAIH w Kanadzie

Z ogromną dumą ogłaszamy udział Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w Canadian Hydrogen Convention 2024 w Edmonton! To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku, stanie się platformą do prezentacji pierwszych polskich elektrolizerów produkowanych przez SIMPLE H2.

Pierwszy Polski Elektrolizer na Targach w Edmonton

Elektrolizer PEM SIMPLE H2, będący owocem polskiej myśli technologicznej, zostanie zaprezentowany w centrum konferencyjnym Edmonton Convention Centre. Jest to nie tylko znaczący krok dla polskiej gospodarki, ale także dla globalnego rynku technologii wodorowych. Polskie elektrolizery, dzięki swojej innowacyjności i wysokiej jakości, mają szansę zrewolucjonizować sektor energetyczny.

PAIH Promuje Polską Technologię Wodorową

Misja gospodarcza PAIH do Kanady ma na celu nie tylko promocję polskich elektrolizerów, ale również umocnienie pozycji Polski jako lidera w dziedzinie technologii wodorowych. Wystawienie na Canadian Hydrogen Convention to doskonała okazja do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych i zaprezentowania polskich osiągnięć na arenie światowej.

SIMPLE H2 – Przełom w Produkcji Zielonego Wodoru

SIMPLE H2 jest pionierem w produkcji zielonego wodoru w Polsce. Ich elektrolizery PEM są w stanie przekształcić energię elektryczną z odnawialnych źródeł energii w czysty wodór, co stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zrównoważone źródła energii

Podsumowanie

Udział PAIH w Canadian Hydrogen Convention to nie tylko promocja polskiej innowacji, ale także świadectwo globalnego uznania dla polskich technologii. To wydarzenie będzie kolejnym krokiem na drodze do zrównoważonej przyszłości, gdzie Polska odgrywa kluczową rolę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *